Kámen léčitelem?

27.10.2020

Kámen léčitelem?

Často se setkáváme s otázkou, zda kámen umí léčit. 

Odpověď není úplně snadná...vlastně ano i ne - a tady je důležité se zastavit. Kámen - jako jakákoli jiná bytost - nesmí jít proti vůli člověka. Pokud si přinesete kámen domů a věříte, že je to "jenom nějaká blbost, která nemůže fungovat", zakazujete tím kameni, aby Vám pomáhal, a pak Vám nemůže pomoct, i kdyby z toho měl třeba puknout.

Kámen tu slouží jako průvodce, dávající našemu tělu a naší duši impulz k tomu něco změnit. Můžeme si ho představit jakožto průvodce, který s Vámi kráčí a občas Vás upozorní, že jsou někde dveře, jimiž můžete projít a zjednodušit si cestu nebo dveře do světa plného barev a radosti, můžou Vašemu životu dodat barvu a inspiraci, mohou vás uklidnit nechat Vás znovu nadechnout, nebo zastavit a zamyslet se nad změnami života, mohou Vám dodat důvěru, uvolnit stres, uvolnit bolesti .... mohou, ale jestli smějí je jen na Vás.

Neznamená to ani, že musíte v působení kamene věřit - kámen není placebo - bohatě stačí, když si jej vezmete domů, nebudete od něj nic očekávat, budete s ním v co největším kontaktu. Nechte věci plynout a nechte se překvapit. Z dlouholetý zkušeností a odezvy našich přátel a klientů jsme si mnohokrát potvrdili, že když dáme kameni prostor, má moc dělat zázraky už během několika málo dní.