U Kamenný Želvy

26.10.2020

Povím vám příběh.
Někdo se zeptá - jak to začalo
Někdo se zeptá - kdo tam chodí
Někdo se zeptá - co jsme zač

Necítím se ani jako poražený ani jako vítěz a proto historii psát nebudu. Navíc, Teď je lepší a to je důležité.
Chodí k nám lidé. Chodí k nám těla. Chodí k nám duše. Chodí k nám vědomí. Dost často kombinace toho všeho. Paušalizovat je hloupé a mohu pouze s pokorou v duši povědět co z nich cítím. Prostor, který má jméno zažité, je jako paměťová pěna. Je v ní příjemně a každý, kdo do ní vstoupí tam zanechá svůj otisk. Je tedy příznačné mít na paměti, že ten, kdo se chová bez úcty k prostoru, bez úcty k lidem kolem sebe je na to upozorněn.
Vejděte s vědomím, že je to prostor relaxu a klidu. Odměnou Vám bude energie místa, kde jinak plyne čas a draci všude přítomní jej chrání a stromy životů jej naplňují.
Jsou krušné časy povídání, smíchu a her. Na své si přijdou i Ti, co deskové mají rádi. Jsou klidné časy rozjímání, diskuzí bez smalltalku a seancí, při kterých myšlenky probudí nejednoho spáče uspěchaného světa.

Na své si přijdou i skeptici.
Kdo jsme? Vaší odpovědí na otázku. Tvoříme a necháme tvořit. Připravujeme to nejlepší, když nám necháte volnou ruku. Každý si odnese takový zážitek, pro který si přišel.
Možná jsme to teď já, kdo vypráví příběh, ale je to o nás všech a o tom, navštívit místo, kde každý z nás chce ukázat, co v nás je.

Tvořte zítřek a Těšíme se na Vás. ♥

www.cajovnaukamennyzelvy.webnode.cz